HAKKIMIZDA

Merkez Selçuklu Hizmet ve Eğitim Vakfı Özel Adnan Hadiye Sürmegöz Çocuk Akademisi, 2013 yılında nesil endişesiyle bir araya gelmiş bir grup gönül insanının ortaya koyduğu bir hizmet kuruluşudur.

Hizmete başladığımız ilk yıldan itibaren, yükselmeye devam eden akademik başarımız ve artan öğrenci kapasitemiz ile Konya’da köklü bir kuruluş haline gelmiş bulunmaktayız.

Kuruluşumuz, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının 29342 Sayılı Özel Kreş ve Gündüz Bakımevleri Yönetmeliği doğrultusunda 36-72 aylık çocukların tüm eğitim hizmet faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. 

Kuruluşumuz 2200 m2 alan üzerinde kurulmuş olup, 11 sınıf,  büyük yemek salonu, mutfak, çok amaçlı salon, oyun odası, uyku odası, oyun parkı, trafik parkı ve hobi bahçesi ile en uygun şartlarda  her yıl kendini yenileyerek hizmet vermektedir. 

Kuruluşumuzda güvenlik tedbirleri en üst düzeyde olup, bina içi ve dışı güvenlik kameraları ve alarm sistemi mevcuttur. Sivil savunma ile ilgili gerekli tedbirler alınmıştır.

Ecdadımızdan aldığımız güçle, geleceğe umutla bakmakta, kurumumuzda milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler yetiştirmekteyiz.

Hizmetimize ihlas, samimiyet ve gayretle devam etmekteyiz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

Tüm Okul öncesi eğitimimiz ve Sürmegöz Akademi ile ilgili bilgilendirme için bize ulaşabilirsiniz.